Tipy, jak si zpestřit partnerský sex. Od komunikace až po strap-on!

Ať chceme, nebo ne, sex je důležitou součástí zdravého vztahu. Jenomže co dělat, když vášeň obrousí čas a z postele se vytratí ona pověstná jiskra? Nemusíte zoufat, nejde o konečný stav. Občas je zkrátka zapotřebí špetka kreativity a nových prvků. Že vás nic nenapadá? Pak jste na správném místě. Prozradíme vám, jak si zpestřit intimní chvíle s partnerem, a posílit tím vzájemné pouto.

​Prozraďte si své fantazie

Otevřená komunikace je základ. Jakmile si začnete povídat o svých fantaziích, touhách a přáních, váš milostný život získá druhý dech. Ze začátku to jde trochu ztuha a neohrabaně, přeci jen v sobě máme stud – ale postupem času si na sexuálně laděné rozhovory zvyknete a budete se na ně těšit.

Dejte zelenou novým polohám

Sex by neměl být stereotypní. Nebojte se proto lehce experimentovat a vyzkoušet nové polohy, které vás mohou příjemně překvapit intenzitou prožitků. A když už nic jiného, třeba se alespoň zasmějete. I to k intimitě patří, i v posteli se přece chceme dobře bavit.

​Udělejte si radost erotickými pomůckami

Partnerské vibrátory, erekční a vibrační kroužky na penis, pouta, ale třeba i strapon, kdybyste zatoužili po výměně rolí… Nabídka erotických pomůcek je neuvěřitelně široká a stoprocentně v ní najdete to pravé ořechové právě pro vás. A z diskrétního nákupu v online sexshopu nemusíte mít strach. Domů vám dorazí nenápadný balíček, jehož obsah znáte pouze vy.


​Pusťte si film pro dospělé

Internet je plný sexuálně laděného obsahu. A přestože má pravidelné sledování porna spíše negativní vliv, občas naopak funguje jako perfektní afrodiziakum. Poslouží vám jako inspirace k novým věcem.

​Vyzkoušejte role play

Možná byste se cítili lépe v kůži někoho jiného. Na tom není nic zvláštního, tzv. role play sex patří mezi nejčastější praktiky. Stačí si pořídit příhodný obleček a na chvíli přijmout jinou identitu. Garantujeme vám, že role play vám otevře bránu do jiné dimenze milování.

Publikováno: 01. 12. 2023

Kategorie: Rodina a vztahy

Autor: Anetka Poláková