Když máma ušlapává cestičku

Obsah článku:
  1. Škola hrou
  2. Výuka po síti
Každá máma chce pro své dítě to nejlepší. Pokrevní a emoční pouto je nejsilnější ze všech, a tak není divu, že většina maminek svým dětem takzvaně prošlapává cestičku k lepším zítřkům. Ty osvícené ví, že ta nejschůdnější trasa je přes znalost světových jazyků. Angličtina otevírá dveře a s nimi přináší i obrovské možnosti uplatnění v budoucnosti. Kdo nepromarní šanci naučit se anglicky odmalička, kdy má člověk šanci pojmout ji za druhý rodný jazyk, má našlápnuto ke světlým zítřkům. Angličtina pro nejmenší je kurz šitý na míru, který vaše dítě naučí nejen anglicky mluvit, ale i přemýšlet. Dostane tak stabilní základy, na kterých bude moci dále stavět.

Škola hrou

Výuka probíhá jednou týdně oblíbenou metodou Wattsenglish. Děti se naprosto přirozeným způsobem a za pomoci oblíbených postav Steva a Maggie seznamují se slovíčky. Skrze hry, gesta, emoce a mimiku získávají k angličtině pozitivní vztah a zbavují se již v rané životní fázi ostychu. Jsou natolik fascinováni a ponořeni do herní atmosféry, že ani nevnímají, že se vlastně učí. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost. V praxi to vypadá tak, že na děti působí interakce pohádek, příběhů, písniček, videí, her, či imitování. Vše se používá na individuální bázi, lektor při svých zkušenostech umí vyhodnotit, kdy změnit téma, jak zpestřit prostředí, aby rozvinul představivost a aktivoval všechny smysly. https://www.youtube.com/watch?v=5EYO541GDKY

Výuka po síti

Výuka pobíhá ve skupinkách s maximálně osmi dětmi. V době, kdy je kvůli pandemii omezena fyzická účast na hodinách, lze praktikovat kurz online výuka angličtiny pro děti, který zvládnete po síti z pohodlí vašeho pokoje. Kvalifikovaný lektor zaměří výuku na vaše potřeby. Lekce mohou probíhat individuálně nebo v malých skupinách. Čas, délka a frekvence závisí na individuální domluvě a potřebách daného studenta. Cena za lekci pro jednoho studenta (60 minut) v rámci individuální lekce se pohybuje od 400 Kč. Cena za lekci pro jednoho studenta (60 minut) v rámci skupiny je příznivější. Startuje od 250 Kč.

Publikováno: 26. 01. 2021

Kategorie: Rodina a vztahy

Autor: Hanka Pospíšilová