S konopím v koupelně

Konopí se už dávno přestalo dávat do hlavní spojitosti s jeho omamnými účinky. Teď se spíše spojuje s nemalým přínosem pro zdraví a krásu. Nabídka konopného proteinu, konopných čajů a konopných olejů v našem zdravém obchůdku mluví za vše. Ovšem věděli jste, že z konopí nemusíte čerpat jenom vnitřně? Ne, ne! Svými účinky zapůsobí i při vnějším použití. Konopné šampóny, konopné koupelové oleje a pěny či konopné koupelové soli jsou příslibem dokonalého relaxu ve vaší koupelně.

Vlasy jsou vaší korunkou krásy a my víme, jak je rozzářit

Vaše vlasy jsou den co den pod drobnohledem ostatních lidí, a proto jistě chcete, aby vypadaly dobře. Vlasy nedělá krásné jen jejich dokonalý styling, nýbrž i důkladná vlasová hygiena a péče, která mu předchází. Aby vlasy zářily zdravím, je potřeba se o ně starat. V péči o vlasy vám nově může pomoc konopný šampón od společnosti BOTANICO, který v našem zdravém obchůdku seženete ve verzi pro dospělé i pro děti. Hlavní složkou konopného šampónu Botanico je bezesporu konopí. O jeho účincích jste už určitě slyšeli nebo ne? Konopí má blahodárný vliv na pokožku celého těla. Pokožku léčí, regeneruje a zanechává ji zdravou. A teď nemyslíme jen pokožku na těle, nýbrž i pokožku hlavy. Její zdraví je hlavním faktorem ovlivňujícím krásu vašich vlasů. Když pokožka svědí, nadměrně se mastí nebo se vyskytnou lupy, není něco v pořádku. Pořádnou dávku léčivých složek jí můžete dopřát skrz konopný šampón, který má antibakteriální, léčivé a osvěžující účinky. Vlasy po něm jsou nejen čisté, nýbrž i zdravé.

Naložte se do vany s účinky konopí

Zaslouženým relaxem pro namožené svaly, unavené smysly a citlivou pokožku může být vana plná horké vody s přídavkem konopného oleje a pěny. Naložte se do ní po perném dni v práci a uvidíte, že než z vany vylezete, na všechny pracovní problémy zapomenete. Konopný koupelový olej a pěna nejenže hezky voní, nýbrž i léčí. Uvolní namožené svaly, uklidní stresem znavené tělo, pokožku ošetří a regeneruje. Z vany tudíž vylezete jako znovuzrození. Antibakteriální a hojivé účinky má i konopná koupelová sůl. Jo, a když už budete z vany venku, v relaxaci pokračujte. Uvařte si konopný čaj a buďte v pohodě. Naše konopné produkty mohou být i skvělým námětem na neotřelý dárek pro vaše blízké. Více na www.Cestabylin.cz

Publikováno: 15. 08. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Hanka Pospíšilová

Tagy: konopí zdraví | konopná koupel | konopný šampon