Malešický háj – bydlení s výhodami města v blízkosti přírody

Rezidenční projekt Malešický háj nabízí ideální možnost bydlení pro každého, kdo touží po soukromí s blízkostí přírody. Byty se nachází ve skvělé lokalitě, přičemž nabídnou vše, co ke spokojenému životu můžete potřebovat.

Okouzlující byty

Komfortní byty z projektu Malešický háj nabízí rodinné bydlení v Malešicích. Jde o perfektní místo pro každého, kdo rád využívá výhod města, přesto však touží po kontaktu s přírodou. Cílem projektu je vytvořit místo pro pohodlný život. Precizně rozvržené a navržené domy vytváří skvělé zázemí, kde vám nebude chybět pocit pohody, jistoty, klidu a bezpečí. Každý byt má předzahrádku, balkon, nebo terasu. Nechybí ani sklepní kóje a garážová stání. Najdete zde jednoduše vše, co je třeba pro komfortní bydlení.

Ideální lokalita

Malešice jsou částí Prahy s bohatou historií a skvělými vyhlídkami do budoucna. Lokalita je citlivě rozvíjena, vzniká tak perfektní místo pro klidný život se všemi výhodami města. Místo se nachází kousek od centra města, přesto je však klidné. Čeká na vás spousta možností. Byty nabízí výhled do Malešického lesa, kdykoliv si můžete jít odpočinout do přírody. Lokalita přitom nabízí skvělou občanskou vybavenost, ať už jde o zábavu, sport školy a školky pro děti, či lékaře.

Moderní bydlení

V Malešickém háji najdete moderní budovy s kvalitní cihlovou obálkou. Byty jsou osobité, přičemž si je můžete přizpůsobit dle svých představ. Získáte tak ideální místo pro život. Minimalistická architektura v kombinaci s přírodními materiály vytváří čistý prostor, ve kterém je vše potřebné, přesto však nic navíc. Pokud chcete koupit nový byt, neotálejte. V nabídce už totiž zbývá jen málo bytů ke koupi. Nechte se okouzlit krásnou lokalitou, moderní architekturou a atmosférou tohoto místa. Vyberte si svůj ideální byt.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Hanka Pospíšilová