Jaké jsou důvody přechodu k Pulze?

Nelichotivá vůně, zažloutlé nehty i zuby a hluboko do kapsy. To vše a mnoho dalšího jsou důvody, proč nejen mladí lidé přechází od klasických nikotinových výrobků k zařízení na zahřívání tabáku, nebo k dalším moderním alternativám. V tomto článku vám představíme pět důvodů, proč se na našem trhu tak daří právě zařízení Pulze.

Méně škodlivý

Namísto procesu spalování náplně, při kterém se uvolňují toxické látky, jako je dehet či oxid uhelnatý, dochází v těchto zařízeních pouze k jejímu zahřívání. Pulze produkuje dokonce až o 94 % méně škodlivých látek. Uživatel díky tomuto principu fungování cítí pouze intenzivní chuť tabáku a neznečišťuje ovzduší.

Bez dýmu a zápachu

Zařízení na zahřívání tabáku neprodukuje žádný zapáchající dým, jako je tomu po zapálení klasiky. Po zapnutí se uvolňuje pouze nikotin v bohatém aerosolu. Nehrozí tak žádné zapáchající místnosti ani oblečení a ještě ke všemu se vaše okolí nestává pasivními uživateli.

Méně finančně náročné a možnost výběru

Náplně do zařízení na zahřívání jsou levnější než klasické výrobky. Navíc si je můžete dopřát v různých příchutích, které jsou u klasik už několik let zakázané. Od značky Imperial Brands jsou náplně k dostání rovnou v sedmi variantách:

  • Polar green - svěží mentol

  • Forest purple - lesní ovoce

  • Rich bronze - intenzivnější a výraznější chuť tabáku

  • Ice - svěží mátová příchuť

  • Summer red - vodní meloun

  • Balanced blue - vysoce kvalitní tabák pro vyváženou autentickou chuť

  • Capsule polar - po stlačení možnost přidání mentolové příchutě

Nadčasový design

Zařízení Pulze je minimalistické a elegantní. Svým tvarem a velikostí zapadne do jakékoliv kabelky nebo kapsy a na jedno nabití vydrží na 20 použití. Celý večer se tak na svého parťáka v šedé nebo bronzově růžové barvě můžete spolehnout. Samotné nabíjení pak zvládne za 90 minut. Součástí zařízení je i zabudovaný čistící nástroj pro rychlou údržbu na cestách. Hloubkové čištění je doporučeno po každých dvaceti použitích, tedy jednom balení náplní.

Vhodné při odvykání

Poslední výhodou zařízení je, že může pomáhat se závislostí na nikotinu. Namísto šoku z okamžitého přestání to lze zvládnout i šetrněji. S Pulze máte totiž možnost volby intenzity zahřívání:
  1. režim Standard na 345 °C,

  2. nebo jemnější chuť s režimem ECO na 315 °C.

Postupně si tak díky volbě intenzity samotné náplně a zahřívání lze nikotinovou dávku ubírat do té doby, než budete připraveni závislost zcela porazit.

Ať už je pro vás jakýkoliv důvod tím rozhodujícím, toto zařízení od renomované značky Imperial Brands, dokáže být skvělou alternativou ke klasickým produktům.

Autor: Herbert Mahagony

Publikováno: 10. 11. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Hanka Pospíšilová