Bydlení značka ideál pro rodiny s dětmi

Ceny za nové bydlení atakují astronomické výšky. Ještě nikdy v historii nebylo bydlení tak drahé. A to ať v souvislosti s cenou samotnou, tak vzhledem k rostoucí inflaci. Prognózy, že by se situace na realitním trhu měla zásadně změnit, nejsou optimistické. Sečteno, podtrženo, lepší to nebude. Kdo chce bydlet, měl by pořídit bydlení zavčas. Dostupná lokalita, příznivá cena a výhodná hypotéka. To je značka ideál v charakteristice nového bydlení. Teď už víte, proč žádat developera o byty na prodej Praha 3. Právy ony totiž těmto parametrům vyhovují.

​Trendy byty s terasou

Nacházejí se v jedenácti maximálně šestipatrových domech nedaleko parku. Byty na Žižkově jsou ideální pro rodiny s dětmi. Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Na Žižkově se prostě neztratíte. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

​Online prezentace prozradí víc

Pro svou příznivou polohu a optimální cenu se byty rychle vyprodávají. Požadovanou jednotku si lze pohodlně vybrat skrze online aplikaci na website, kdy jeden jediný klik myší prozradí kolik volných bytů je v domě k dispozici, a dalším klikem můžete nahlédnout do půdorysu jednotlivých pater. Budete tak mít scénu bytové jednotky jako na dlani, což je velkou devízou při prvotním dojmu. A ruku na srdce, ten ve většině případů rozhoduje.

Publikováno: 29. 10. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Hanka Pospíšilová