Bydlení na pražském Žižkově? Proč ne!

Hledáte právě bydlení v Praze a nevíte, na jakou čtvrť se zaměřit? Co takhle vyzkoušet Prahu 3? Co vám pražský Žižkov nabídne a jaké známé osobnosti zde v minulosti žili? Podlehněte kouzlo dynamicky se rozvíjejícího pražského Žižkova a přestěhujte se do oblíbené lokality.

Inspirujte se známými českými osobnostmi

Pražský Žižkov má spousta z nás spojeno s umělci a bohémy. V minulosti zde totiž žili například Jaroslav Seifert, Vladimír Neff, S. K. Neumann či Jaroslav Hašek. Milovníci dobrého vojáka Švejka jistě vědí, že tato legendární postavička vznikala právě v žižkovských hospodách. Proč se tedy nepřidat k významným českým osobnostem a nepřesídlit do nového? Koupě bytu na Žižkově vás zařadí k dlouhému seznamu významných Čechů, kteří v této oblasti žili a tvořili.

Dynamický rozvoj a ideální místo k bydlení

O tom, že se Žižkov stává oblíbeným místem k životu pro spoustu lidí, svědčí i to, že zde neustále vznikají nové a nové projekty. Jedním z nich je například rezidenční projekt Byty Na Vackově. V roce 2024 budou k nastěhování připravené moderní a dokonale promyšlené byty, jejichž součástí bude předzahrádka, balkon nebo terasa.

Detailně promyšlené bydlení podle nejmodernějších trendů

O tom, že bydlení Na Vackově bude moderní a promyšlené do nejmenších detailů, se můžete přesvědčit na vlastní oči a prohlédnout si stránky projektu. Současný projekt Byty Na Vackově navazuje na již úspěšně zrealizované předchozí. Ve čtyřech bytových domech se bude nacházet celkem 209 bytů a součástí bude i 91 garážových stání. Podívejte se na aktuální nabídku volných bytů na pražském Žižkově a nebojte se razantně změnit svůj život. Přestěhujte se do čtvrti, kde dříve sídlili bohémové a u pinty piva sepisovali významní čeští spisovatelé svá životní díla. Žižkov je dynamicky se rozvíjející a moderní čtvrtí, která vás nadchne.

Publikováno: 30. 11. 2022 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Hanka Pospíšilová