Kyselina hyaluronová pro vaši krásnou pleť

Která žena by si nepřála mít krásnou a svěží pleť, která bude zářivá, bez vrásek a rozšířených pórů? Přitom ale zlepšit stav naší pokožky můžeme s přispěním kyseliny hyaluronové. Stačí, abyste ji denně používali dostatečně dlouhou dobu, a budete si moct být jisti, že se dostaví příznivý výsledek.

Proč právě kyselina hyaluronová?

V posledních letech už je poměrně známé, že je kyselina hyaluronová na pleť jako stvořená. Je přirozeně přítomná v našem těle, nachází se hlavně v pokožce, pojivových tkáních a očích. K jejím hlavním funkcím patří zadržování a postupné uvolňování vody pro zachování hydratace pokožky, tkání a hladkého pohybu kloubů. My sami si kyselinu hyaluronovou vytváříme, ale s tím, jak stárneme, naše tělo její produkci snižuje. Díky tomu je doporučováno užívání této kyseliny po překonání cca 25. roku života. Kyselina hyaluronová má tři formy, a to nízkomolekulární, středněmolekulární a vysokomolekulární. Kyselina hyaluronová WoldoHealth obsahuje vysoké množství 318 mg kyseliny hyaluronové o molekulární velikosti 500 – 700 kDa. Dle posledních vědeckých studií se považuje právě tato molekulární velikost za optimální.

Optimální dávka kyseliny hyaluronové

V tabletách se nachází jak kolagen a kyselina hyaluronová, tak zinek a biotin. 90 tablet obsažených v balení zajistí ideální dávku kyseliny hyaluronové na 3 měsíce. Hovězí kolagen je obsažen ve 100 % kvalitě, s ověřeným původem a certifikací z Argentiny. Tabletky jsou vhodné i pro vegany, protože jsou rostlinného původu, v porovnání se želatinou jsou lépe stravitelné a nezatíží tak žaludek. Začněte i vy užívat kyselinu hyaluronovou, která má příznivý vliv na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk i omezení tvorby vrásek. Zároveň má velký vliv na správnou funkci kloubů.

Publikováno: 15. 02. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Hanka Pospíšilová