Vilapark Klamovka splní každý váš sen o bydlení v Praze

Co vás nejvíce láká na životě ve velkoměstě? Chcete bydlet nedaleko rušného a tepajícího centra města kvůli práci nebo vás láká blízkost historických památek a nádherných architektonických pokladů? Nebo zkrátka jen milujete rychlé tempo městského života a rádi byste jej měli kdykoliv na dosah, i když třeba pracujete z domova?

Smíchov je tím správným místem pro bydlení

Ať už jsou důvody toho, proč vás bydlení ve velkoměstě láká, jakékoliv, máme pro vás typ na rezidenční projekt, který si zamilujete. Nese jméno Vilapark Klamovka a nevzniká nikde jinde než nedaleko stejnojmenného pražského parku. Bydlení na Smíchově bude díky realizaci tohoto projektu ještě lákavější a oblíbenější.

Seznam atraktivních míst nedaleko Vilaparku Klamovka

Kromě parku Klamovka se nedaleko bytových domů nachází také pražská Ladronka, Kinského zahrada, tenisové kurty i zimní stadion. Jedná se tedy o ideální místo pro aktivní sportovce i milovníky parků a poklidných procházek.

Výhled na panorama Prahy i přímo do zeleně

V rámci projektu Vilapark Klamovka budou k dispozici dva typy bytů. Byty typu A jsou situovány na severní straně pozemku a poskytují božský výhled na Prahu, zatímco bytové domy na jižní straně pozemku jsou orientovány do klidné zahrady. Díky čemuž nabídnou ticho, klid a uklidňující pohled do zeleně. Bloky B jsou zamýšleny jako bydlení pro rodiny s malými dětmi, ale také pro seniory a páry, kteří touží po soukromí a klidném bydlení.


Z nabídky volných bytů v rezidenční projektu Vilapark Klamovka si vybere úplně každý. Stačí se rozhodnout, jaký výhled si chcete ze svého domova užívat při každém pohledu z okna. Vyhraje u vás panorama Prahy nebo dáte přednost uklidňující zeleni a vyberete si přírodu? Každý byt je navržen s ohledem na moderní trendy a splňuje vysoké standardy.

Publikováno: 29. 03. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Hanka Pospíšilová