Vánoce klepou na dveře. Ještě nemáte dárek pro svého muže? Inspirujte se!

Chcete mu udělat radost, ale zatím jen bezradně bloumáte po výkladních skříních. Hodily by se vám konkrétní tipy? Pokud vám na účtu nezbylo na rozhazování, a přesto byste letos ráda „zabodovala“, máme pro vás dobrou zprávu. Tipů na parádní dárky pro muže je víc než dost. Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejlepších.

Tričko s 3D potiskem

Že vám to zavání fádností? Triček jste mu dala nespočet – a stejně je beztak nenosí. Pravděpodobně jste nelovila v sortimentu triček s trojrozměrným potiskem, které vypadají naprosto úžasně. Motivů je mnoho, vyberte něco originálního. Jasnou volbou jsou značkové kousky The Mountain!

Velká smaltovaná cedule

K čemu mu bude smaltovaná cedule v klasickém tříbarevném provedení? Vy byste ji zřejmě nechtěla, ale on – kdyby to bylo jen trochu možné – by si ji dal třeba kolem krku. Ale teď vážně: nechte ji opatřit kreativním nápisem a rozhodně neuděláte chybu. A nebojte, pověsí si ji třeba v garáži, ne v obýváku.

Unikátní pivní sada

Pokud vás milovaný sní o cestě kolem světa, ale zatím si ji nemůžete dovolit, dopřejte mu alespoň krátkou pouť prostřednictvím sady piv z různých zemí. „Podívá“ se díky tomu do Belgie, Velké Británie, Bavorska a dalších států.

Originální kosmetika v podobě motorových olejů

Jak pána domu nenápadně přimět, aby nezanedbával pravidelnou hygienu? Máte-li to sním v tomto směru složité, vsaďte na stylové balení kosmetiky. Sprchové gely v obalech od motorového oleje se budou na poličce v koupelně vyjímat. Garantujeme vám, že budou velmi rychle prázdné. Hodilo by se vám ještě více inspirace? Originální a přitom levné vánoční dárky pro muže najdete v oblíbeném e-shopu darek.cz.

Publikováno: 17. 12. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Hanka Pospíšilová