Proč nezanedbat instalatérskou prevenci?

Kdo jednou zažil situaci, kdy mu z odpadů stříkají splašky a exkrementy zpět, nikdy víc už nezanedbá prevenci. Zanesené trubky dokáží nadělat „pěknou paseku“ a znečistit celý byt. Jedinou ochranou před nechtěným „božím nadělením“ je pravidelné protahování. Oč více může znít tato věta dvojsmyslně, o to méně je legrace v okamžicích, kdy nejde spláchnout záchod, z odtokového kanálku přitékají splašky a dřez vydává zpět vše, co jsme do celé měsíce vypouštěli. Opravdu, v těchto chvílích není do smíchu už nikomu. Voláme S.O.S. a čekáme, že pomoc přijde hned. Adekvátní zásah poskytne zkušený instalatér. Jeho řemeslo jej předurčuje ke zvládnutí všech výše jmenovaných záludností.

S.O.S.: hledá se instalatér

Instalatérské práce jsou specifické. Obsahují výměnu, montáž a opravy WC, výměnu a montáž baterií, výměnu a montáž umyvadel, opravy a výměny sifonu, instalace praček a myček, výměnu a montáž pračkových, rohových a redukčních ventilů, výměnu a montáž vodoměrů a podružných vodoměrů, rychlou výměnu a montáž bojlerů, kompletní rozvody vody a odpadů, havárie na rozvodech vody, ale i rekonstrukce bytových jader.

Slovo „nejde“ neexistuje

Instalatér Praha se nezalekne žádné výzvy. Slovo „nejde“ nezná a vyřeší vše k vaší spokojenosti. Individuální a rychlý přístup se oplatí zejména v zmíněné oblasti čištění odpadů, kdy je prevence důležitým aspektem předcházejícím řešení kolapsových havárií. Čištění odpadů Praha dokáže vaše stoky zbavit nečistot (vlasů, tuků, zbytků jídla), ale i uvízlých předmětů. Zprůchodnění všech odpadních cest je benefitem k nezaplacení. Instalatér Rastislav Žák působí na celém území hlavního města a své služby poskytuje sedm dní v týdnu.

Publikováno: 09. 09. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Hanka Pospíšilová