S pomocí termolisu hravě vytvoříte jedinečné předměty

Pokud ve vás dřímá kreativní duch, pravděpodobně již termotransferový lis neboli termolis máte a aktivně ho využíváte. Že ne, a dokonce vůbec netušíte, k čemu zařízení slouží a jaké výhody nabízí? S pomocí lisu snadno vytvoříte potisky na předměty všeho druhu. Na trička i trojrozměrné objekty, jako jsou hrnky, klíčenky, obaly na mobilní telefony a množství dalších věcí, které díky potisku získávají osobitý design.

Potisk trojrozměrných objektů nebyl nikdy tak snadný

V podstatě stačí vložit předmět do útrob lisu, intuitivně nastavit tisk a je hotovo. Ale proč byste to vůbec měli dělat? Třeba proto, abyste vytvořili krásnou sadu hrnků pro své nejbližší. Anebo opatříte firemním logem hrnky pro své kolegy, zaměstnance či klienty? Možností je spousta a samozřejmě se nemusíte omezovat jen na hrnky. Stejně snadno potisknete talíře, skleněné rámečky, přívěšky, puzzle nebo třeba hodiny. Mezi obecné výhody potisku formou termosublimačního tisku patří vysoká kvalita (potisk vydrží dlouho) a syté zářivé barvy. Dále pak možnost využití na široké spektrum materiálů a povrchů. Ovládání termolisu je snadné díky LCD displeji vždy bezpečně víte, jaké parametry tisku jste právě nastavili. Odpověď na otázku, kolik takový 3D termolis stojí, najdete u specializovaného prodejce termolisy.cz. Například pokud vyberete 3D termolis VACUUM pro sublimační potisk, momentálně stojí necelých 23 tisíc, za termolis na hrnek pak zaplatíte zhruba čtvrtinu.

Hodit by se vám mohl také řezací plotr

Kromě termolisu se nabízí také další zařízení, jež jsou jako stvořená pro kreativní tvoření – a samozřejmě i pro výrobu nápaditých reklamních předmětů. Chcete-li si vytvořit nejrůznější dekorace nebo třeba polepy na auto, objednejte si řezací plotr a pusťte se do díla. Opět se můžete spolehnout na intuitivní ovládání, díky kterému vás bude práce s řezacím nástrojem bavit.

Publikováno: 26. 05. 2022

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Hanka Pospíšilová