4 tipy, jak se seznámit s životní láskou

Být sama je na nic. Tedy ne doslova, single život má jistě spoustu výhod – můžete chodit do baru a flirtovat se všemi pohlednými muži a dělat nespočet dalších věcí, které jsou ve vztahu zapovězeny. Jenomže když opojení ze svobody vyprchá, zbude jen prázdná postel. Mít vedle sebe milujícího, oddaného a spolehlivého partnera je velké štěstí. Jenomže jak, respektive kde takového muže hledat? A existují vůbec ještě? Usnadníme vám to.

1. V práci

Ne nadarmo se říká, že „pod svícnem je největší tma“. Možná svou osudovou lásku každý den míjíte v kanceláři a nevšímáte si jí. Kdo ví, třeba by rande s kolegou mohlo dopadnout dobře. Což nezjistíte, dokud si s ním nevyjdete. Možná ale nakonec zjistíte, že vás kromě stejné profese vůbec nic nespojuje. Pak budete muset o dům dál.

2. V baru

Kde jinde se potlouká více singles než u baru? Nejedno šťastné manželství vzešlo právě od takového místa. Ale buďte opatrná – až se ráno probudíte střízlivá, možná vedle vás nebude ten sympaťák, kterého jste si ještě před několika hodinami chtěla vzít...

3. Přes internet

Copak ještě dnes někdo hledá známost přes seznamku? Budete se divit, ale online seznamování je opět v kurzu, a to napříč všemi generacemi. Důvod je prostý – lidi nechtějí ztrácet čas, a tak využívají prověřené seznamky jako jsou topky.singles, kde si potenciálního partnera vybírají na základě různých kritérií. A dodržíte-li nepsaná pravidla, je velmi pravděpodobné, že osudovou lásku najedete právě přes internet.

4. Na ulici nebo v parku

Na Zemi žije kolem sedmi miliard lidí a je prakticky nemožné, abyste nenašla byť jen jedinou spřízněnou duši. Musíte jen překonat ostych a naučit se komunikovat. Berte to tak, že každá neuskutečněná konverzace znamená promarněnou šanci. Pokud jsou vám naše tipy málo, přečtěte si další nápady, jak se seznámit. Držíme palce!

Publikováno: 25. 07. 2019

Kategorie: Rodina a vztahy

Autor: Hanka Pospíšilová