Manažerkou a studentkou? Jde to!

Být manažerem na vrcholové pozici není nic jednoduchého. O to, to není jednodušší, pokud jste žena, manažerka, která mimo práci musí stíhat i rodinné povinnosti.

Na manažerky je v posledních letech vyvíjen vysoký tlak, ať už z pohledu konkurence, vlastních zaměstnanců nebo i majitelů firem. Pokud se již několik let potácíte ve stereotypu a nevíte jak dál, jelikož od Vás rodina i firma očekává maximum, tak zpomalte. Po určité době může dojít k tzv. syndromu vyhoření, práce vám zevšední a vy nebudete vědět kudy kam. Abyste tomu předcházely, tak se zastavte, nadechněte a zkuste se zamyslet nad tím, co můžete ve svém životě změnit, zefektivnit.

Správná manažerka, by měla neustále prozkoumávat nové obzory a zkušenosti, zkoumat nové možnosti a příležitosti. Jednoduše řečeno, pracovat na sobě. Jednou z možností, jak předcházet tomu, aby vám práce nezevšednila a vy jste se na všechno nevykašlala, je studium MBA na European School of Business & Management.

Studium i pro ty nejvytíženější

Studium MBA na ESBM je určeno pro všechny uchazečky z praxe, které mají zkušenost s vedením firmy, zaměstnanci a rády by svoji pozici ve firmě upevnily a osvojily si nové praktiky. Studium je vhodné i pro ty nejvytíženější, jelikož si můžete sestavit vlastní studijní plán a tím vše krásně stihnete.

Studium v češtině i angličtině

ESBM nabízí 22 specializací v českém jazyce a 8 specializací v anglickém jazyce. Studium MBA programu trvá jeden rok a je celkově rozděleno do 3 bloků. Výuka českých specializací probíhá vždy o víkendu, přičemž se celkově účastníte pouze 4 celodenních seminářů za celou dobu studia, zbytek studia je poté pomocí e-learningu.

Anglické specializace probíhají on-line, bez nutnosti osobní přítomnosti na seminářích. Díky on-line formě studia máte možnost studovat odkudkoliv a dle vlastních časových možností. Studovat můžete například Human Resource Management, Global Business nebo Marketing.

European School of Business & Management je školou, která ve vás probudí chuť se dále vzdělávat. Odprostit se od stereotypu a pomůže vám posunout vaši kariéru tím správným směrem. Podejte si přihlášku ještě dnes. 

Publikováno: 20. 04. 2023 / Aktualizováno: 26. 04. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adéla Havranová