Karavany Hobby: Mezi 56 modely najde ten pravý i velmi vybíravá a náročná žena

Z aktuálních čísel je evidentní, že se Češi po vzoru Švýcarů, Holanďanů či Rakušanů čím dál tím častěji vydávají ve dnech pracovního volna za dobrodružstvím a romantikou s „domečkem na kolečkách“. Dovolená v karavanu platí za unikátní lákadlo, jak se svými blízkými vzrušujícím způsobem poznat zajímavé kouty České republiky i ostatních evropských států. Například Karavany Hobby navíc s narůstající poptávkou průběžně zlevňují a z rozsáhlé modelové nabídky si tak dnes již vybere každý.

Vybírejte z 6 řad a celkem 56 modelů

Hobby karavany pro sezonu 2019 nabízejí začátečníkům i karavanovým matadorům výběr z celkem 56 karavanů, které tvoří dohromady 6 modelových řad s novými vychytávkami v interiéru i exteriéru: základní ONTOUR, rodinám na míru šitá DE LUXE, sportovně vzhlížející DE LUXE EDITION, elegancí hýřící EXCELLENT, luxusní PRESTIGE a nejnáročnějším zákazníkům určená řada PREMIUM.

Hobby ONTOUR

Základní řada startuje na částce 365 tisíc bez DPH. Dostanete za ni „domeček na kolečkách“ německé kvality, ve kterém díky šířce 2,2 m komfortně přenocují páry i celé rodiny. K tažení ONTOUR karavanu o hmotnosti od 1200 do 1350 kg postačí kompaktní vozidlo.

Hobby DE LUXE

Od 407 tisíc bez DPH pořídíte ideální karavan pro rodiny s dětmi, protože hned 5 z 13 karavanů této řady disponuje dětskou sekcí. Při šířce 2,3 m nabízí řada DE LUXE až 7 lůžek.

Hobby DE LUXE EDITION

Pokud potřebujete vhodný cestovní karavan, podívejte se na řadu DE LUXE EDITION se sportovním a moderním designem, kterému v interiéru dominují antracitové prvky a povrchová úprava ve stylu javoru. Šířka činí 2,5 m a cena startuje na 404.000,- Kč.

Hobby EXCELLENT

Mezi bestsellery značky Hobby patří dlouhodobě karavany EXCELLENT. Vpředu je prostorné sezení ve tvaru „U“, ve středu pak na jedné straně kuchyňský kout a v zadní části se nachází Francouzské dvojlůžko. Nechybí ani koupelna se samostatným sprchovým koutem. Cena začíná na 470.000,- Kč.

Hobby PRESTIGE

Na 470 tisících startuje cena i u 12 karavanů PRESTIGE s šířkou 2,5 m, z nichž 10 spadá hmotností do rozmezí od 1600 do 2200 kg. Tomu je třeba přizpůsobit tažné vozidlo. Vysoce náročné cestovatele vedle technických vychytávek a spolehlivosti uspokojí i vzhled interiéru, kde počítejte s prémiovým nábytkem Chesterfield Oak a Mangolie.

Hobby PREMIUM

Potřeby nejnáročnějších z nejnáročnějších hravě uspokojí karavany PREMIUM s cenou od 576.000,- Kč bez DPH a přepychovou výbavou, kterou si můžete dle libosti různě konfigurovat.

Hobby Karavany v Česku zastupuje dealer BURIMEX

Pokud uvažujete o koupi nového karavanu od renomovaného německého výrobce Hobby, doporučujeme vám obrátit se na oficiálního dealera značky Hobby - BURIMEX s.r.o. Jeho pracovníci vám rádi pomohou s výběrem nejlepšího karavanu pro toulky dle vašich potřeb s důrazem na poměr cena/výkon.

Publikováno: 31. 07. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Hanka Pospíšilová