3 tipy na dámské velké peněženky, do kterých se vám vejde všechno

Zatímco drtivá většina mužů upřednostňuje malé peněženky a nezřídka jim ke štěstí dokonce stačí dolarovky nebo spony na peníze, u žen převládá trend zcela opačný. Níže jsme pro vás připravili 3 tipy na dámské velké peněženky, které do sebe perfektně snoubí funkční a estetickou stránku, a navíc je pořídíte za rozumnou cenu.

Světlý luxus od Pierre Cardin

Mezi populární dámské velké peněženky se řadí tento kousek z umělé kůže od Pierre Cardin. Pod světlým obalem se zdobnými ornamenty a masivním, leč designovým zipem se ukrývají 4 kapsy na bankovky, 8 přihrádek na karty a 2 úzké kapsy třeba na účtenky či poznámky. Počítat můžete i s mincovníkem na zip. Peněženka svými rozměry dosahuje 20×10×3 cm a pořídíte ji za příznivou cenu kolem 900,- Kč.

Foto: https://www.penezenky-ahal.cz/214-kozena-penezenka-damska.html

Praktický pomocník ve fialovém kabátku z pravé kůže

Líbivá fialová s doplňky zlaté barvy, pravá kůže a vysoká praktičnost. To jsou hlavní charakteristiky nové dámské velké peněženky od výrobce Peterson. Každodenní pomocník správné ženy o rozměrech 19×10×3 cm pojme 8 platebních či zákaznických karet a na bankovky, účtenky či drobné poznámky máte vyhrazené 3 velké kapsy. Výhodou jsou rovněž 2 skryté kapsy a rozlehlý mincovník, který se táhne přes celou délku peněženky a uzavírá se na zip. Pokud se vám navíc zrovna nechce tahat s kabelkou, oceníte i přítomnost odepínatelného poutka. To vše za 1.300,- Kč.

Foto: https://www.penezenky-ahal.cz/21-damska-penezenka-fialova.html

Máte ráda puntíky?

Preferujete červenou a fascinují vás puntíky? Pak vás patrně zaujme tato šrajtofle z dílny Miss Lulu, která je vyrobena z kvalitní voskované textilie červené barvy. Za cenu kolem 350,- korun dostanete velkou peněženku (19×9×3 cm), která s 10 kapsami na karty, 1 velkou kapsou na bankovky a 2 průhlednými kapsami pojme vše, co potřebujete: peníze, základní doklady, platební kartu i zákaznické karty do nejoblíbenějších obchodů, fotky vašich nejbližších i drobné. K těm se navíc dostanete z boku, bez nutnosti otevírání celé peněženky.

Foto: https://www.penezenky-ahal.cz/486-velka-penezenka-damska-puntikovana.html

Publikováno: 27. 02. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Pospíšilová