Jak partnera překvapit v posteli? Oblékněte si sexy kostým!

Máte pocit, že se svým partnerem v posteli nezažíváte tolik vášně a harmonie jako na začátku vztahu? Anebo ještě hůř – vám se sex líbí, ale tak nějak cítíte, že váš milovaný nevyhledává postelové hrátky tak často? Buďte v klidu, v podstatě neexistuje vztah, který dříve či později alespoň trochu neochladne. Nehledejte proto chybu v sobě ani v něm a zároveň se nepoohlížejte po náhradě. Pokud svého muže milujete, měla byste milování zpestřit a rozproudit mu krev v žilách. Určitě má přání, která vám ve slabé chvilce prozradil, ale doposud se vám je nepodařilo zrealizovat... Udělejte si pohodlí a přečtěte si, jak partnera překvapit v posteli a pořádně si to spolu užít!

Muži potřebují inspiraci

Ženy a muži vnímají sex odlišně. Pro opačné pohlaví je důležitější vizuální dojem. Muži nepřivírají oči, ale naopak se nemohou nabažit ženských křivek. Jenomže ty se mohou po určité době okoukat - a pak mohou nastat problémy s erekcí. Naštěstí není nic jednoduššího, než na sebe hodit sexy prádlo a oblečení. Ještě jste nikdy nezkoušela zdůraznit své tvary těsným korzetem nebo jiným rafinovaným prádlem? Budete se divit, jak málo stačí mužům ke štěstí. Vedle nešlápnete ani s průsvitným župánkem nebo luxusním prádlem doplněným o podvazkový pás a punčochy.

Když prádlo nefunguje, sáhněte po sexy oblečku

Dobře, ale co když ho nerozpálí vyzývavé prádýlko? Pak budete muset přistoupit na těžší kalibr v podobě sexy kostýmů. Který muž by si nepřál vášnivé milování s letuškou, zdravotní sestřičkou nebo vyzrálou školačkou? Dejte průchod fantazii a pořiďte si kostýmek, ve kterém budete k sežrání. A nemusíte se řídit jen tím, co si přeje on. Třeba máte vlastní představu o žhavé noci, tak proč si ji nesplnit? Vyměňte si alespoň na chvíli role a udělejte z něj otroka či naopak dominantního alfa samce. Kdyby nepomohlo vůbec nic, nesnažte se problémy řešit přípravky jako je Kamagra nebo Cialis - raději si s partnerem promluvte, případně vyzkoušejte něco  přírodním složením. Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí. Otevřete-li dveře své ložnice dokořán novým nápadům, uhasíte krizi a opět zažijete intenzivní milování, které vám tolik chybělo. A když vám sexy kostýmek nepadne, obraťte se na úpravy oděvů. Šikovná krejčová si s tím určitě poradí.

Publikováno: 10. 03. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Hanka Pospíšilová