Dámy, pořiďte svému muži spodní prádlo! Potěšíte sebe i svého drahého

Obsah článku:
  1. Slipy
  2. Boxerky
  3. Trenýrky
  4. Tanga
I pánské spodní prádlo ovlivňují módní trendy a nové možnosti, přesto je pohodlí stále základním kritériem výběru. Chodit v něčem, co nesedí, je skoro za trest. Jak se trefit a udělat radost? Střih hraje svou roli. Na našem trhu jsou nejčastější tři, či spíše čtyři, základní typy střihů. Každý má své plusy i mínusy a tak je ideální znát alespoň typ střihu, který muž preferuje. Slipy, boxerky, trenýrky nebo snad tanga?

Slipy

Nestárnoucí klasika, která má své fanoušky napříč generacemi. Mnoho mužů na ně nedá dopustit zejména kvůli pohodlí a perfektní opoře choulostivých partií. Slipy mají střih bez nohaviček, dobře tak kopírují tvar těla a hodí se pro volný čas i na sport. Právě u sportovců, kteří potřebují při pohybu oporu i pohodlí, jsou velmi oblíbené. Nejsou vidět pod upnutými kalhotami a zajistí pohodlí při nošení.

Boxerky

Anatomicky tvarované, upnuté boxerky mají střih s nohavičkou, obepínají zadek a mívají také tvarovaný klín. Zaručí to nejvyšší pohodlí při každém pohybu a poskytují dobrou oporu mužským partiím, je u nich však velmi důležitý výběr správné velikosti. Mívají ploché švy pro vyšší pohodlí, které nikde netlačí a nedráždí kůži, drží dobře na svém místě a řadí se tak mezi nejoblíbenější pánské spodní prádlo. Pod upnutým oblečením jsou téměř neviditelné a pro ženy jsou nejvíce sexy prádlem.

Trenýrky

Hodně pohodlí, méně opory. Dostatečně široký střih, který nikde netlačí ani neškrtí, je na nošení příjemný, hodí se ale spíše pro běžné aktivity nebo klidový režim než sport. Volný střih totiž nabízí velký prostor kolem intimních partií a tedy téměř žádnou oporu, což při pohybu může být nepohodlné. Trenýrky vybírejte s ohledem na správnou velikost, příliš velké se budou zbytečně krčit a rolovat pod oblečením, což může způsobit otlaky a podráždění kůže.

Tanga

Ne moc rozšířený, přesto oblíbený střih si muži volí především kvůli pohodlí a volnosti. Za zmínku ale stojí, protože někteří muži na ně nedají dopustit. Dobře padnoucí střih spodního prádla je záruka příjemného nošení a pohodlí při každém kroku. Při výběru prádla se tak řiďte především zvyklostmi a aktivitami obdarovaného.

Publikováno: 09. 01. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Pospíšilová