Tipy na 3 nafukovací kostýmy, které z vás na párty udělají hvězdu

Karnevaly, firemní večírky, maškarní bály, rozlučky se svobodou i oslavy narozenin. Tam všude z vás originální nafukovací kostýmy udělají hvězdu večera, která na první pohled vzbudí pozornost všech přítomných. Nevíte, za co se přestrojit? Pak jsou následující 3 tipy na dámské převleky určené právě vám!

Existuje nějaká žena, která nemiluje plameňáky?

Pravděpodobně ne. Úžasný nafukovací kostým – Flamingo je určený pro všechny dámy měřící od 160 do 185 centimetrů, které chtějí hned po příchodu na večírek všechny zaujmout a doslova oslnit výraznou, svítivě růžovou barvou. Kostým je navíc koncipovaný tak, abyste k němu nemusely shánět žádné další doplňky; bohatě vám postačí růžové, eventuálně bílé tričko.

Nafukovací kostým slona je nejen roztomilý, ale také schová přebytečná kila

Cítíte se po svátcích přefouknutí? Nepodařilo se vám po porodu ještě vyběhat všechna přebytečná kila? Anebo prostě jenom ze své podstaty milujete největší suchozemské savce? Pak není nic snazšího, než na sebe před maškarním bálem či jinou akcí obdobného ražení natáhnout roztomilý nafukovací kostým slona a přinést ostatním účastníkům akce minimálně pro těch pár hodin štěstí. To sloni dělají, no ne? Jo a nezapomeňte – bacha na chobot! Přece jenom je to něco jiného, než si dávat pozor na nos.

„Ty seš ale slepice!“

No řekněte sami – kolikrát si do vás třeba za poslední rok někdo touhle větou rýpnul? Ať už byla tato slova míněna jakkoliv, neexistuje jednodušší způsob, jak dokázat, že si ze sebe umíte udělat legraci, než na sebe navléknout nafukovací kostým slepice. Pravda, červenožluté zvíře nesoucí jezdce v modrých kalhotách sice působí poněkud komicky, ale o to na karnevale jde především. Nebo snad ne?! Tento kostým je navíc jako dělaný pro dámské rozlučky se svobodou. Umíte si představit, jaká to bude pro přítomné obecenstvo atrakce, když si to do baru uprostřed večera nakráčí hejno rozjařených slepic? Co na tom, že neumíte snášet vajíčka…

Publikováno: 25. 02. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Pospíšilová