Aby žena vzala motorku na milost!

Motorka je snem každého muže. Přestože jejich nadšení většina žen nesdílí, důvodem této dámské intolerance je prý nedostatek pohodlí a místa pro zavazadla. Co naplat, každá žena je marnivá a za každou cenu musí mít při sobě náhradní šaty, šminky, kosmetiku a jiné darebnosti. Obzvláště na cestách. Kam je ale schovat? Vysněný úložný prostor dokáží řešit motokufry. Kufry lze pořídit v systému Monolock, Monokey, Monokey boční a Monokey boční CAM. Moto kufry Monolock jsou dodávány včetně montážní plotny. Hodí se na skútry, endura a obecně na motocykly vybavené originálním nosičem.

Ženy oněmí úžasem

Kufry na moto v systému Monokey jsou dodávané bez nosiče. Lze použít jako horní i jako boční kufr pro nosiče Monorack, Wingrack a trubkové boční PL.., PLR..., PLX..., PLXR.... Pakliže jeden z těchto doplňků pořídíte, budete vaše žena oněměna úžasem a vašeho dvoukolového miláčka určitě vezme na milost. Pro ty, kteří necestují pravidelně a mají strach, že kufry dostatečně nevyužijí, se ideálně hodí motobrašny. Textilní zavazadla jsou variabilnější a mají více způsobů uchycení. Moto brašny GIVI lze instalovat na sedlo, boky, řidítka, ale třeba i na nohu jezdce. Mezi brašny na moto se rovněž řadí držáky na navigace, ledvinky, dokladovky a další.

Moderní a funkční ruksaky

Mezi nejžádanější brašny na moto patří takzvané tankruksaky. Všechny tankruksaky lze použít jak na magnetické nádrže pomocí dílu T4KIT , tak na hliníkové nebo plastové nádrže ostatní lze pomocí dílu T 460B. Magnety drží velmi pevně, takže nehrozí, že by vám ruksak při jízdě uletěl. Zavazadla jsou dodávána s popruhem na snadné nošení. Opatřte svou motorku těmito doplňky a uvidíte, že si ji motorku manželky, milenky i přítelkyně velmi brzy oblíbí. A možná na ní už za pár dní prožijete velmi vydařenou dovolenou.

Publikováno: 01. 07. 2020

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Hanka Pospíšilová