5 důvodů, proč si udělat radost značkovým spodním prádlem

Toužíte po něm, ale nakonec vás vždy od nákupu odradila cenovka. Tak ráda byste se v něm předvedla partnerovi, jen kdyby bylo o něco levnější… O čem je řeč? No přece o značkovém spodním prádle. Podle nás by ho měla nosit každá žena, které na sobě záleží. Připravili jsme pět hlavních důvodů, proč si ho dopřát a neřešit fakt, že je o něco dražší než „no name“ textil. První dojem totiž může klamat!

1) Ušetříte nemalou částku

Čtete správně. Značkové spodní prádlo může být levnější než neznačkové, a to jednoduše proto, že ho budete nosit podstatně déle. Například dámská podprsenka Calvin Klein vám v případě praní dle pokynů výrobce vydrží velmi, velmi dlouho.

2) Ušetříte spoustu času a nervů

Protože značkové spodní prádlo vydrží v pěkném stavu podstatně déle než neznačkové, nebudete muset neustále řešit nákup nových kousků. Pořídíte si několik sad a máte vystaráno. Rozhodně se vám nestane, že těsně před důležitou schůzkou nebudete mít co na sebe – vždy budete mít jistotu, že „neviditelná“ část vašeho outfitu je ve stoprocentním stavu. Zkrátka no stress.

3) Zažijete nebývalý komfort

Komfort při nošení značkového prádla není třeba rozebírat. To se musí zažít. Pořiďte si dámské trenky Calvin Klein a porovnejte je s prádlem z tržnice. Nic vás nebude řezat, tahat, škrábat či omezovat v pohybu.

4) Vrátí se vám ztracené sebevědomí

Ačkoliv spodní prádlo uvidí jen váš partner, i tak vám značkový setík pořádně zvedne sebevědomí. Díky tomu, že se v něm budete cítit lépe, budou nejistota a nervozita ty tam. Najednou se z vás stane lvice salonů.

5) Zlepší se váš milostný život

Nepochybujeme o tom, že jste v očích svého muže atraktivní, ale v perfektně padnoucím prádýlku s logem světové značky posunete laťku ještě o něco výše. A pokud váš milostný život skřípe, pak je to právě vhodně zvolené spodní prádlo, které vám ho pomůže spravit. Stále jste na pochybách? Garantujeme vám, že vám značkové spodní prádlo vykouzlí úsměv na rtech vždy, když si ho vezmete na sebe. Nezkusíte, neuvěříte…

Publikováno: 02. 12. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Hanka Pospíšilová