Super dárky pro muže - fandy do zbraní a válek. A za pár korun!

Nevíte, čím vašeho partnera originálně obdarovat k narozeninám, svátku, Vánocům, anebo prostě „jen tak“ z lásky, aby věc po vynuceném „děkuji“ neskončila v propadlišti dějin někde na dně skříně? Pokud váš přítel, manžel, syn nebo třeba dobrý kamarád holduje historii, vojenství a zbraním včetně válečných filmů a počítačových her, jistě vás budou zajímat následující originální tipy na dárky pro muže. A garantujeme vám – doslova za pár korun si jimi výrazně šplhnete a adresátovi vykouzlíte úsměv na tváři!

Výrobky z nábojů jako tipy na dárky pro muže

Ačkoliv obdobné spotřební zboží slouží často jako nevkusný propagační materiál nejrůznějších firem či politických stran, nelze to považovat za pravidlo. Vojenské klíčenky, propisky, otvíráky, náhrdelníky a další výrobky z nábojů totiž mohou představovat skutečně originální dárek, kterým váš chlap zaujme v hospodě a syn ve třídě, kde mu jej bude závidět nejeden kamarád.

Přívěsky pro kluky, náhrdelníky pro chlapy

Pro malé, školou povinné „válečníky“ se jako dárek nejlépe hodí do detailu propracované přívěsky ke klíčům nebo propisky ve tvaru náboje, které dennodenně využijí při psaní slohů i domácích úkolů. Dospělí muži zase nejvíce ocení stylový náhrdelník s nábojem z „devítky“, který budou moci nechat všem na odiv, či otvírák se střelou, kterým si po odvedené práci večer otevřou svoji oblíbenou vychlazenou „dvanáctku“.

Vyberete si podle zbraní, ráže nebo válečného konfliktu

Další příznivou zprávou je šíře nabídky. Jednotlivé imitace nábojů se po vzoru originálů liší podle zbraně, ráže či válečného konfliktu, ve kterém byly použity. Máte doma historika či fanouška zbraní se zaměřením na 1. či 2. světovou válku, konflikty ve Vietnamu nebo třeba Koreji? Víte, že jde do kolen, když vidí model legendárního Kalašnikova známého pod označením AK-47, anebo mu imponuje klasická pistole ráže 9 mm notoricky známá z populárních gangsterek? Není problém. Kategorie výběru jsou skutečně široké. Výrobky z nábojů se kromě zbraně, ráže a válečného konfliktu použití člení i dle filmu nebo hry, ve které se proslavily.

Dárky s herní tématikou aneb kdo nepařil Call of Duty, jako by nebyl

Herní série Call of Duty patří od roku 2003 – kdy spatřil světlo světa její první díl – mezi nejpopulárnější a nejprodávanější válečné hry na počítače a herní konzole, které s jistotou prošly rukama každého správného hráče. Bez urážky – většině z nás žen sice názvy jako Tokarev, Mosin-Nagant, Springfield nebo Luger nic neřeknou, ale věřte, že není „pařana“, který by nechtěl mít na klíčích přívěsek s nábojem zbraně, kterou si po čas dlouhých večerů věnovaných titulům Call of Duty, Counter-Strike nebo třeba Battlefield nadevše oblíbil. To stejné platí i u dárků s tématikou zbraní z filmových klasik jako RED nebo třeba Pulp Fiction. A co je nejlepší? Takový dárek navíc pořídíte do 150 korun, což je hodně muziky za málo peněz, no ne?

Publikováno: 10. 01. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Hanka Pospíšilová

Tagy: přívěsek s nábojem | výrobky z nábojů