Kytice pro ženu a muže by se měla lišit

Kytice určené ženám by měly být romantičtější a pestřejší. Zaslouží si dekorativní prvky. Typické jsou mašle, stužky a jiné drobnosti. Rozhodně je dobré volit květiny s velmi intenzivní vůní. Pro muže bohatě postačí střízlivější pojetí kytice. Perfektní volbu představuje jednobarevná bez jakýchkoli dalších příkras. Zajímavá je třeba konstrukce z ratanu. Já květinu daroval přítelkyni, takže jsem měl vcelku jasno. Barvu měla převážně žlutou. Právě tento odstín je optimální pro mladé dívky. Pro ctihodné dámy se hodí spíše klasické barvy typu červené a růžové. Optimální jsou lilie či gerbery nebo růže.

Počet květin je jasný

Nechystáte-li se na pohřeb, rozhodně musíte volit lichý počet květin. Velmi oblíbené jsou zejména tři květiny v kytici. Zajímavé jsou také květiny přímo v květináči. Tady samozřejmě postačí jedna jediná.

Na předání záleží

Květinu nelze jen tak položit a říct, ať si ji partnerka prostě vezme. Určitě odložte papír, v němž je kytice zabalena. Dáváte přece jenom onu květinu a nikoli další papíry či celofán.

Květinu si lze nechat přivézt

Jasně, dnes žádný problém. Doručení květin v Brně, Praze, Ostravě a mnohých jiných městech funguje naprosto skvěle. Já jsem si květinu navolil online, zjistil si všechno předem a následně objednával. Doručili mi ji přesně na čas v momentu, kdy jsem chtěl přítelkyni překvapit.

Publikováno: 20. 08. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Hanka Pospíšilová